Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda


Instagram

Telefon

WhatsApp

Mail

Youtube

Garden Yapı

 

Ülkemizde şehirleşmenin artması ve teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle yeni yapı unsurları ortaya çıkmıştır. Garden Yapı olarak 2010 yılında kurulduktan sonra sektörle alakalı bütün gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Aradan geçen 11 yıllık süreçte aralıksız olarak gelişen uygulamalar üretmekte ve bu doğrultuda yolumuza devam etmekteyiz.

Garden Yapı olarak sektöre pergola sistemleri ve kış bahçesi ile başladık. Çizgimizi değiştirmeden yapı sektöründe tecrübeli bir ekiple yola çıkan firmamız, en iyi olduğu konuda durmadan gelişmeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz

 

Garden Yapı olarak sizler için en uygun yapı sistemlerini üretmekteyiz. Bunlar arasında yer alan kış bahçesi konusunda yıllardır proje üretmekte ve uygulama hizmeti sunmaktayız. İhtiyaca göre belirlenen kış bahçesinde aklınızda olan bütün sorulara cevap vermekteyiz. Açılır kapanır kış bahçeleri ile açık alanlarda kapalı mekan lüksünü yaşamanızı sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz arasında teras kapatma da yer almaktadır. Garden yapı olarak, her mevsimde terasında zaman geçirmek isteyenler için cam kullanarak teras kapatma hizmeti sunmaktayız. Yalıtımlı teras kapatma hizmetiyle birlikte her mevsimde teras keyfini yaşamanızı, üstelik bunu da son derece şık çözümlerle yaşamanızı sağlamaktayız. Ayrıca, otomatik tente konusunda da son yıllarda önemli ürünler sunmaktayız.

Cam sistemleri konusunda en gelişmiş hizmeti almanızı amaçlayan Garden Yapı ürünlerimiz sayesinde, aklınızdaki tüm projelerin hayata geçmesi sağlanmaktadır. Bahçelerde, teraslarda ya da balkonlarda kullanılacak tüm cam sistemleri konusunda kuruluşumuzdan beri en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

 

Profesyonel bir ekiple yola çıkan Garden Yapı olarak sizlere şu hizmetleri sunmaktayız:

Ücretsiz Keşif: Firmamıza başvuruda bulunmanız durumunda uygulama yapılacak alana gelen uzman ekibimiz tarafından ücretsiz keşif hizmeti sunulmaktadır. Firmamızın uzmanları alanı inceleyerek, zemin etüdü yaparak en uygun projeyi ortaya çıkararak beğeninize sunmaktadır.

Uygulama Detayları: Garden Yapı olarak, ücretsiz keşif hizmetinin ardından kullanılacak detayları belirlemekteyiz. Uzmanlarımız tarafından yapılan çalışma sonucunda müşteriye hangi ürünün ne kadar mal olacağı ve hangi süre zarfında teslim edileceği bilgisini vermekteyiz.

Proje Tasarım ve Teslimat: Yapı uygulaması talep edilen alanda yapılan çalışmalar sonucunda en uygun proje tasarlanmaktadır. Bu noktada müşterinin istekleri göz önünde bulundurulmakta ve her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Garden Yapı hizmetlerimiz arasında iş teslimatının zamanında yapılması da yer almaktadır. Aldığımız işi taahhüt ettiğimiz zaman diliminde teslim ederek montajı gerçekleştiriyoruz.Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0533 359 34 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.