Yükleniyor...

Kış Bahçesi Sistemleri, Modelleri Ve Fiyatları | İstanbul

Anasayfa / Kış Bahçesi Sistemleri, Modelleri Ve Fiyatları | İstanbul

Kış Bahçesi Sistemleri, Modelleri Ve Fiyatları | İstanbul

Anasayfa / Kış Bahçesi Sistemleri, Modelleri Ve Fiyatları | İstanbul


Instagram

Telefon

WhatsApp

Mail

Youtube

Kış Bahçesi

Kış bahçesi genellikle villa ve bahçeli evlerde tercih edilen bir sistemdir. Bunun yanı sıra teras katlarda daha fazla kullanım alanı elde etmek içinde kış bahçesi sistemleri ne ihtiyaç duyulmaktadır. Her kullanıcı için farklı sebeplerde tercih edilse de aslında ortak olarak tek amaç için kullanılır. Binaya ek olarak yapılan kış bahçeleri mevcut alanları genişletmek ve daha otantik bir alan oluşturmak için kullanılır. Kış bahçesi için bir çok  model tasarlanabilir, bunlar yapının pozisyonuna göre ve kullanıcı isteklerine göre değişmektedir. Kullanılan ürünler genellikle cam ağırlıklı ürünlerdir. Bunları başlıca şu şekilde sıralayabiliriz;

Cam tavan kış bahçesi, şıngle çatı kış bahçesi,sandviç panel kış bahçesi,kiremit çatı kış bahçesi ve genellikle işletmeler için de açılır kapanır kış bahçesi modelleri tercih edilmektedir. Cephe kapatma sistemleri arasında ise daha çok katlanan ve sürgülü sistemler tercih edilmektedir. Hareketli sistemlerin tercih sebebinden biriside şudur, daha az alan işgal etmeleridir. Cam tavan kış bahçeleri tercih edileceği zaman özellikle güney kısımlarda kalan alanların tercih edilmemesine dikkat edilmelidir. 


Kış Bahçesi Fiyatları 

Kış bahçesi fiyatları sıkça sorulan soruların başında yer almaktadır. Fiyat hesaplaması yaparken bir çok unsur etkili olur. Seçilecek olan model, uygulama yapılacak alanın m2 ölçüsü, kapatılacak olan cephe ölçüleri ve  mevcut binanın alt yapısı kış bahçesi fiyatlarını değiştirecektir. En doğru ve en net kış bahçesi fiyatı tam ölçüler ve mevcut alanın keşfi yapıldıktan sonra belirlenir. 


Kış Bahçesi Nasıl Yapılır?

Doğru bir kış bahçesi için öncelikle mevcut alanın Hangi modele Müsait olduğu tespit edilir. Daha sonra 3 boyutlu proje çizimi yapılır. Her detay belirlendikten sonra, kış bahçesi imalatı yapılır. Daha sonra uygulama alanında parçalar birleştirilir. Birleştirme esnasında da dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bu konuların başında, profil zemin ve profi duvar bağlantı elemanlarının doğru ve sağlam bir şekilde kullanılması gereklidir. Kurulum bittikten sonra bir başka önemli unsur da izolasyondur. Kış bahçesi izolasyonu neredeyse kış bahçeleri kadar önemlidir. doğru izolazyon malzemeleri tercih edilmeli ve uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. 

Bu konuda firmamız yeterince deneyime sahiptir. uyguladığımız tüm sistemler üst düzey nitelikli ürünlerden oluşmaktadır ve butik çalışmalar yapmaktayız.

Aşağıda adım adım kış bahçesi uygulamasını görebilirsiniz.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0533 359 34 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.