Yükleniyor...

Kış Bahçesi Teknik Özellikler

Anasayfa / Kış Bahçesi / Kış Bahçesi Teknik Özellikler

Kış Bahçesi Teknik Özellikler

Anasayfa / Kış Bahçesi / Kış Bahçesi Teknik Özellikler

Kış Bahçesi Teknik Özellikleri

 

Günümüzde yapılarda estetik dokunuşlar son derece önemlidir. Özellikle de dış cephede yapılacak değişikliklere dikkat edilmelidir. Kapının ön kısmında ya da bahçede kapalı alan elde etmek isteyenler için kış bahçesi konusu devreye girmektedir. Bu noktada kış bahçesi teknik özellikleri konusu devreye girmektedir.

Kış Bahçesi Nasıl Yapılır?

 

Kış bahçesi teknik özellikleri incelendiğinde cam, çelik ve profil kullanıldığı ortaya çıkmaktadır. Profilde genellikle sıkıştırılmış conta kullanılmalıdır. Cam kullanımında ise 33 mm kalınlığa kadar yalıtımlı ve ses geçirmez uygulamalar kullanılmalıdır. Ayrıca, uygun destek sacının da faydası olacaktır.

Günümüzde kış bahçesi teknik özellikleri incelendiğinde tek bir alan olabileceği gibi küçük odacıklar da bulunabilir. Bunu belirleyen ise, projede yer alan bilgiler ve kış bahçesinin büyüklüğüdür. Yapılacak alanda zemin etüdü yapılmalı ve gerekli zemin uygulamamaları da sağlanmalıdır. Ayrıca, kapılarda ek güvenlik sağlayan özel dolguların kullanılması da önerilmektedir.

Kış bahçesi teknik özellikleri konusunda belirlenen teknik şartnameye uygun hareket edilmelidir. Hangi malzemelerin hangi kalitede kullanılacağı bilgisi burada mevcuttur. Firmaya düşen ise, malzemeyi en doğru şekilde bir araya getirmek ve montajı eksiksiz yerine getirmektir.

Kış bahçesini ne kadar kaliteli malzemeyle üretirseniz üretin doğru montaj tekniği olmaması verim almanızı engelleyecektir. Bu nedenle kış bahçesi teknik özellikleri ile birlikte işçilik konusuna dikkat edilmelidir. Her aşama doğru hesaplanmalı ve en doğru üretim gerçekleşmelidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0533 359 34 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.