Yükleniyor...

Kış Bahçesi Üretimi

Anasayfa / Blog / Kış Bahçesi Üretimi

Kış Bahçesi Üretimi

Anasayfa / Blog / Kış Bahçesi Üretimi


Instagram

Telefon

WhatsApp

Mail

Youtube

Kış Bahçesi Üretimi

Yapı sektöründe yaşanan gelişmeler yepyeni modelleri karşımıza çıkarmaktadır. Birçok ülkede uzun süredir kullanılmakta olan kış bahçesi, ülkemizde son dönemlerde ön plana çıkmıştır. Açık alanların keyfini her mevsim yaşamak isteyenler için cam, profil ve çelik kullanılarak oluşturulan yapılara kış bahçesi denilmektedir. Bu noktada kış bahçesi üretimi ön planda yer almaktadır.

Kış Bahçesi Nasıl Üretilir?

Kış bahçesi üretimi konusunda öncelikli konu keşif hizmetidir. Keşif hizmeti yapan uzman personel tarafından yapılacak alan etüt edilir. Zemin konusu ve kış bahçesinin büyüklük konusu belirlenerek proje çizilir. Bu projeyi talep eden kişinin onaylaması ile birlikte yapım aşamasına geçilerek malzemeler bir araya getirilir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha hızlı bir şekilde yapılan kış bahçesi üretimi konusunda yalıtımlı cam kullanılmalıdır. Bu cam paneller en düzgün şekilde birleştirilmelidir. Aynı şekilde çatı kısmında en uygun sac kullanılmalı ve profillerle güçlendirilmelidir. Bunun yanı sıra kapılarda yapıya uygun şekilde belirlenmeli ve çeşitli güvenlik önlemleri içermelidir.

Kış bahçesi üretimi kadar bu yapının montaj aşaması da son derece önemlidir. Özellikle tüm unsurların en iyi şekilde bir araya getirilmesi yapının sağlam olmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kullanıcı tarafından talep edilmesi durumunda üretim işlemi tavanın ve camların tamamen açılabilir olması şeklinde de yapılabilir. Bu konu sadece müstakil ve bahçesi bulunan evlerde değil geniş teraslar ya da bazı işyerlerinin girişlerinde de rahat bir şekilde uygulanmaktadır

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0533 359 34 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.